Навчальний процес

МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ: УКРАЇНСЬКА

Організація навчального процесу в Комунальному я/с 48 ДПЛОЦ здійснюється відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля", програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт", програма розвитку від пренатального періоду до трьох років "Оберіг",програми з основ здоровя та безпеки життєдіяльності дітей длошкільного віку, та парціальних програм. Планування освітньої діяльності з дітьми здійснюється відповідно до листа МОН України "Про організацію роботи з дітьми дошкільного віку у  навчальному році" та загальному розкладу організації життєдіяльності дітей по я/с 48 ДПЛОЦ.
Творчою групою педагогів в закладі розроблене щотижневе тематичне планування, яке дає змогу систематизувати, узагальнити знання дітей. Щоденно організовуються різні види діяльності дітей: заняття, індивідуальна робота, самостійна діяльність дітей, прогулянки, загартовуючі, профілактичні та лікувальні заходи. Навчальна діяльність здійснюється на заняттях з фізичного розвитку, мовленнєвого розвитку і навчання грамоті, логіко-математичного і пізнавального розвитку, художньо-естетичного розвитку (заняття з образотворчої діяльності та музичні). Згідно специфіки закладу, наявності спеціалістів (практичного психолога,  інструктора реабілітолога) додатково проводяться заняття з емоційно-ціннісного розвитку,  загартовуючі заняття з плавання, профілактичні заняття з ЛФК.

З 18 по 22 листопада в нашому садочку пройшов "Тиждень здоровя " за участю педагогів, вихованців та їх батьків. Для перегляду були запропоновані сучасні нетрадиційні техніки оздоровлення дітей: степ-аеробіка, сюжетна фізкультура, ранкові оздоровчі зустрічі з елементами вібраційного самосасажу, дихальної гімнастики Стрельнікової, вправ на розтягування хребта В.І.Дікуля, імунної гімнастики, загартовуючі заняття з плавання в басейні.

Щорічно в кінці навчального року в нашому закладі традиційно проводяться підсумкові заняття в кожній віковій групі. В дошкільних групах проводяться заняття з участю батьків, в групах раннього віку за участю вихователей старших груп, які будуть навчати ціх діток у майбутньому