Методична скарбничка

м. Нікополь

2020 рік

Пояснювальна записка

Робочий навчальний план комунального ясла-садка №48 дитячого психолого-лікувально-оздоровчого центру (далі - заклад) на 2020 – 2021 навчальний рік складено відповідно до наказу МОН України від 20.04.2015 №446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності», листа МОН України від 30.07.2020 № 1/9 - 411 «Щодо організації діяльності закладів  дошкільної  освіти  у 2020 / 2021 навчальному році», листа МОН України від 22.07.2020 №1/9-394 «Про перелік  навчальної літератури,програм рекомендованих для використання у закладах дошкільної освіти», Базового компоненту дошкільної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 22.05.2012 № 615, Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234, зареєстрованого в міністерстві юстиції України 14.04.2016 за № 563/28693.

У 2020 – 2021 навчальному році у закладі працюватимуть:

4 групи молодшого віку

2 групи середнього віку

2 групи старшого віку

Для реалізації Базового компоненту дошкільної освіти в групах молодшого і середнього віку використовується програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (2017 рік), в групах старшого дошкільного віку – програма розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (нова редакція).

Для реалізації діяльності:

{C}ü {C}за освітньою лінією «Особистість дитини» використовується програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура» (2019 рік),

{C}ü {C}за освітньою лінією «Дитина в соціумі» використовується програма з  соціально - морального виховання дітей дошкільного віку «Вчимося жити разом» (2016рік), «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» (2017 рік);

{C}ü {C}за освітньою лінією «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» використовується альтернативна програма формування культури інженерного мислення в дошкільників «STREM – освіта , або Стежинки у Всесвіт» (2018 рік),

{C}ü {C}за освітньою лінією «Мовлення дитини» - парціальна програма  національно - патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина» (2017 рік)

Робочий навчальний план

комунального ясла-садка №48

дитячого психолого-лікувально-оздоровчого центру

на 2020 – 2021 навчальний рік

Види діяльності за освітніми лініями

Кількість занять на тиждень за віковими групами

Перша молодша

(2 – 3 роки)

Друга молодша

(4 рік життя)

Середня група

(5 рік життя)

Старша група

(6 рік життя)

«Малятко»

«Зернятко»

«Джерельце»

«Веселка»

«Перлинка»

«Світанок»

«Зіронька»

«Промінчик»

Ознайомлення із соціумом

Ознайомлення з природним довкіллям

Худ. прод. діяльність (музична, образотвор)

Сенсорний розвиток

Логіко-математ. розвиток

Розвиток мовлення і культури мов. спілк

Здоров’я та фізичний розвиток

Загальна кількість занять на тиждень

Завідувач  комунального ясла-садка №48

дитячого психолого лікувально -

оздоровчого центру                                        _______________ Дорошенко Т.М.

робочий план 2019-2020

Контрольні заняття 2019

Група "Світанок"

Група "Малятко"

Група  " Промінчик"

Група " Зіронька"

Група " Веселка"

Група "Джерельце"

Група " Перлинка"

4.04.19 у я/с № 48 ДПЛОЦ відбулося засідання педагогічної наради "Інтеграційний підхіх в освітній діяльності ЗДО через STREAM - освіту"

Тематичний тиждень "Маленькі винахідники" за альтернативною програмою "Stream освіта, або стежинки у Всесвіт".

22 листопада на базі комунального Закладу дошкільної освіти № 48 ДПЛОЦ відбулося засідання клубу " Екології" за темою: " Від усвідомлення до успішних дій" де була презентована програма "Дошкільнятам освіту для сталого розвитку"

17.09.2018 відбулася педагогічна нарада " Новий навчальний рік - нові пріорітети"

На базі закладу пройшли дні відкритих дверей, для студентів  Нікопольського педагогічного училища. Екскурсія по закладу  це перший досвід педагогічної діяльності  майбуттніх вихователів.

Підсумкові заняттястали  традицією нашого закладу. Дошкільні групи демонструють знання своїм батькам, а вихованці ясельних груп - вихователям дошкільних груп, які будуть навчати їх в наступному році.

03.04.18 відбулась педагогічна нарада

" Формування цінносних  якостей дитини в родинному колі".

З 26.03.18 по 30.03.18 в нашому садку пройшов тематичний тиждень

" Складові мудрої батьківської  любові"

05.12.2017 на базі нашого садочка відбувся семінар для педагогів ДНЗ міста

" Мій рідний край - моя маленька Батьківщина"

Педагогічний колектив у складі досвідчених педагогів представив систему роботи з питань національно - патріотичного виховання дітей дошкільного віку.

17.11.2017 відбулася педагогічна нарада" Становлення цінністних орієнтацій у дітей дошкільного віку"

Переможець конкурсу " Кращий методиччний кабінет"

методист я.с № 48 ДПЛОЦ Ромахіна Н.М.