Прозрість та інформаційна відкритість

Структура та орган управління освітнього закладу  -                                       Нікопольський міський відділ освіти і науки України

У ЗАКЛАДІ РОЗРОБЛЕНА СИСТЕМА ЗАХОДІВ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ.  Сімейними лікарями проведено обстеження дітей, розподілено їх за підгрупами відповідно до характеру захворювань. Для кожної такої групи  ми підготували комплекс профілактичних заходів. Діти мають інвалідність по захворюванням  ендокринної системи(цукровий діабет), вроджені вади серцево - судинної системи, нервової системи, також у них є супутні захворювання.                                                                                                                                                                                                    Діти відвідують фітобар де правильний добір і поєднання лікарських рослин, приготування напоїв та відварів з них дозволяють в умовах дитячого садка профілактично лікувати дітей. Також у фітобарі проводиться аромотерапія, кисневі коктелі які грають значну роль в оздоровленні дітей з  захворюваннями ендокринної системи, серцево - судинної, органів травлення, нервової системи та системи органів дихання.                                                                                                                         У дитячому садку є массажний кабінет, де за призначенням лікарів: кардіолога, невропатолога, травматолого - ортопеда, ендокринолога та сімейного лікаря проводиться лікувальний та профілактичний массаж.                                                                  Дитячий заклад  має фізиотерапевтичний кабінет де проводять за призначенням лікарів санацію очагів хронічної інфекції лор органів. Електрофорез, фонофорез, ультрозвукову терапію, інгаляції травені або лужні, та вібраційний массаж. Також у  садку є соляна печера (спелеотерапія) яку відвідують часто хворіючі діти.                                                                                          На території садочка знаходяться два басейна. Один відкритого типу де діти влітку загартовуються. Інший в приміщенні  який працює зимою. Для посилення імунної системи проводяться  загально - зміцнювальні процедури: загартування, прийом полівітамінів, дихальна гімнастика, лікувальна фізкультура, мильні аплікації крил носа, полоскання горла розчином з йодованною сіллю.