Історія

Дошкільний навчальний заклад №48 "Крепыш" заснований у 1976 році   Нитковою фабрикою міста для дітей її робітників. В садочку виховувалось 386 дітей. Будівля закладу  була типовою дванадцятигруповою без спальних  кімнат.

З 1978 року заклад очолила завідуюча Дорошенко Т.М.. З її ініціативи  типова будівля перетворилась на сучасну багатофункціональний восьмигруповий дошкільний заклад зі спальними кімнатами, оздоровчим та лікувальним центром. Для оздоровлення та загартування дітей в оздоровчому центрі побудований плавальний басейн, сауна, соляна шахта, масажний кабінет, фіто-бар, зал лікувальних ван, кімната психологічного розвантаження. Лікувальний центр містить кабінет для фізіотерапевтичних процедур, інгаляторій, маніпуляційний кабінет та ізолятор. З-за сучасного проблемного стану екології міста та росту дитячої захворюваності, дошкільний заклад №48 "Крепыш" з січня 1999 року перепрофільований у Дитячий психолого-оздоровчий центр де виховуються 150 малят.
На сьогодні це один з найкращих садків міста та області, завдяки співробітникам закладу, батькам вихованців та чудовим малятам.